International Competition in Munich

from 27.01.-29.01.2011

10m Air Rifle Men
Peter Sidi HungaryLG300XT Carbontec, right, M-grip
6. Place Konstantin Prikhodchenko Russian FederationLG300XT Carbontec, right, M-grip
7. Place Denis Sokolov Russian FederationLG300XT Carbontec, right, M-grip
10m Air Rifle Men 2. Competition
Sergy Rikhter IsraelLG300XT Anatomic, right, M-grip
5. Place Denis Sokolov Russian FederationLG300XT Anatomic, right, M-grip
7. Place Mario Knoegler AustriaLG300XT Anatomic, right, M-grip
8. Place Alexander Sokolov Russian FederationLG300XT Anatomic, right, M-grip
Air Rifle Women
Sonja Pfeilschifter GermanyLG400 Alutec Expert, right, M-grip
8. Place Nataliya Kalnysh UkraineLG400 Alutec Expert, right, M-grip
10m Air Rifle Women 2. Competition
Sonja Pfeilschifter GermanyLG400 Alutec Expert, right, M-grip
5. Place Stephanie Obermoser AustriaLG400 Alutec Expert, right, M-grip
7. Place Anna Sushko Russian FederationLG400 Alutec Expert, right, M-grip
10m Air Rifle Mixed Team Junior
Alexander Bederke GermanyLG300XT Anatomic, right, M-grip
Serhiy Kasper UkraineLG300XT Anatomic, right, M-grip
Illia Charheika BelarusLG300XT Anatomic, right, M-grip
5. Place Nikolai Suvorov Russian FederationLG300XT Anatomic, right, M-grip
6. Place Jan Lochbihler GermanyLG300XT Anatomic, right, M-grip
7. Place Serhiy Kulish UkraineLG300XT Anatomic, right, M-grip
10m Air Rifle Women Junior 1. Competition
4. Place Yelizaveta Lunina KazakhstanLG300XT Anatomic, right, M-grip
6. Place Svizlana Oher UkraineLG300XT Anatomic, right, M-grip
8. Place Mira Biatovszki HungaryLG300XT Anatomic, right, M-grip
Air Rifle Women Junior 2. Competition
8. Place Barbara Gambaro ItalyLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
Air Pistol Men
Andrija Zlatic SerbiaLP300XT right M-grip
Oleg Omelchuk UkraineLP300XT right M-grip
5. Place Damir Mikec SerbiaLP300XT right M-grip
Air Pistol Men 2. Competition
Oleg Omelchuk UkraineLP300XT right M-grip
Damir Mikec SerbiaLP300XT right M-grip
4. Place Leonid Ekimov Russian FederationLP300XT right M-grip
7. Place Ivan Bidniak UkraineLP300XT right M-grip
Air Pistol Women 2. Competition
5. Place Olga Kuznetsova Russian FederationLP300XT right M-grip
10m Air Pistol Men Junior
4. Place Arteiom Lukyanvets BelarusLP300XT right M-grip
6. Place Oleksiy Sydorenko UkraineLP300XT right M-grip
10m Air Pistol Women Junior
8. Place Khrystyna Burka UkraineLP300XT right M-grip

 

This website uses cookies. By continuing to use the website, you agree to our privacy policy.