Air Rifle Men Junior 1. Competition
Kirill Grigoryan Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
Evgenii Panchenko Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
Ivan Ilinyh Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
5. Place Dmitrii Sedov Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
6. Place Anton Korotkih Russian FederationLG300XT Laminated wood stock, right
7. Place Denis Handov Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
8. Place Pavel Jenin Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
Air Rifle Men Junior 2. Competition
Kirill Grigoryan Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
Ivan Ikinyh Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
4. Place Denis Handov Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
5. Place Daniil Meitis Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
6. Place Evgenii Panchenko Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
7. Place Vladimir Maselennikov Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
8. Place Sergei Kovalenko Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
Air Rifle Women Junior 1. Competition
Kseniya Milyaeva Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
Yuliya Dyakova Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
Tatyana Mavlyutova Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
4. Place Vladislava Valenyuk Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
5. Place Polina Horosheva Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
6. Place Valeriya Kovalkova Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
7. Place Natalya Teterina Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
8. Place Aleksandra Troshenkova Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
Air Rifle Women Junior 2. Competition
Yuliya Karimova Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
Natalya Teterina Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
4. Place Ekaterina Shiryaeva Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
5. Place Mariya Andreichikova Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
6. Place Vladislava Valentyuk Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
7. Place Anna Bychkova Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
8. Place Olga Chencova Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
Air Pistol Men Junior 2. Competition
Ruslan Visloguzov Russian FederationLP300XT right M-grip
4. Place Pavel Yudin Russian FederationLP300XT right M-grip
5. Place Evgenii Borovoi Russian FederationLP300XT right M-grip
8. Place Dmitrii Eremenko Russian FederationLP300XT right M-grip
Air Pistol Women Junior 1. Competition
Svetlana Medvedeva Russian FederationLP300XT right M-grip
6. Place Ekaterina Poroch Russian FederationLP300XT right M-grip
10m Air Pistol Women Junior 2. Competition
Svetlana Medvedeva Russian FederationLP300XT right M-grip
4. Place Nataliya Ordina Russian FederationLP300XT right M-grip
7. Place Anastasiya Dyatlova Russian FederationLP300XT right M-grip
Running target junior men 1. competition
Konstantin Selin Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
Running target junior men 2. competition
Konstantin Selin Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip

 

This website uses cookies. By continuing to use the website, you agree to our privacy policy.