European Championship 10m Odense, Denmark

25.02.2013 - 03.03.2013

10m Air Rifle Men
RICHTER, Sergey IsraelLG300XT Alutec, right, M-grip
7. Place SIDI, Peter HungaryLG300XT Carbontec, right, M-grip
8. Place PRIKHODTCHENKO, Konstantin Russian FederationLG300XT Anatomic, right, M-grip
10m Air Rifle Men Team
DE NICOLO, Marco ItalyLG400 Alutec Competition, right, M-grip
PRIKHODTCHENKO, Konstantin Russian FederationLG300XT Anatomic, right, M-grip
SOKOLOV, Denis Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
KRUGLOV, Serguei Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
CHARHEIKA, Illia BelarusLG300XT Anatomic, right, M-grip
SHCHERBATSEVICH, Yury BelarusLG300XT Carbontec, right, M-grip
10m Air Rifle Women
MAKSIMOVIC, Ivana SerbiaLG400 Anatomic Expert, right, M-grip
6. Place TYKHOVA, Daria UkraineLG300XT Anatomic, right, M-grip
10m Air Rifle Women Team
ZUBLASING, Petra ItalyLG300XT right, M-grip
TIME, Regina AustriaLG400 Anatomic Expert, right, M-grip
10m Air Rifle Men Junior
BACCI, Lorenzo ItalyLG400 Anatomic Expert, right, M-grip
5. Place PANCHENKO, Evgeny Russian FederationLG300XT Anatomic, right, M-grip
6. Place RUMPLER, Gernot AustriaLG300XT Carbontec, right, M-grip
7. Place MASLENNIKOV, Vladimir Russian FederationLG400 Alutec Competition, right, M-grip
8. Place WEITHALER, Simon ItalyLG300XT Anatomic, right, M-grip
Air Rifle Men Junior Team
BACCI, Lorenzo ItalyLG400 Anatomic Expert, right, M-grip
WEITHALER, Simon ItalyLG300XT Anatomic, right, M-grip
CAPANO, Giuseppe Pio ItalyLG400 Alutec Competition, right, M-grip
PANCHENKO, Evgeny Russian FederationLG300XT Anatomic, right, M-grip
MASLENNIKOV, Vladimir Russian FederationLG400 Alutec Competition, right, M-grip
ISHCHENKO, Evgeniy Russian FederationLG300XT Alutec, right, M-grip
KOLESNIKOV, Andriy UkraineLG300XT right, M-grip
10m Air Rifle Women Junior 1. Competition
5. Place OHER, Svitlana UkraineLG300XT Anatomic, right, M-grip
7. Place SOKOLOVA, Lilia Russian FederationLG300XT Anatomic, right, M-grip
8. Place TODOROVIC, Tiha SerbiaLG400 Anatomic Expert, right, M-grip
Air Rifle Women Junior Team
VRANKOVA, Monika Czech RepublicLG400 Alutec Competition, right, M-grip
VOGNAROVA, Gabriela Czech RepublicLG400 Alutec Competition, right, M-grip
10m Air Pistol Men
4. Place MIKEC, Damir SerbiaLP300XT right M-grip
5. Place KUSHNIROV, Denys UkraineLP300XT right M-grip
6. Place TUZINSKY, Juraj Slovakia (Slovak Republic)LP400 Alu
7. Place ZLATIC, Andrija SerbiaLP300XT right M-grip
Air Pistol Men Team
ISAKOV, Vladimir Russian FederationLP400 Alu right, grip size M
MIKEC, Damir SerbiaLP300XT right M-grip
ZLATIC, Andrija SerbiaLP300XT right M-grip
KUSHNIROV, Denys UkraineLP300XT right M-grip
OMELCHUK, Oleh UkraineLP300XT right M-grip
BANKIN, Viktor UkraineLP400 Alu right, grip size M
Air Pistol Men Junior
MOHYLA, Mykyta UkraineLP300XT right M-grip
SYDORENKO, Oleksii UkraineLP300XT right M-grip
10m Running Target Men
PRIANISHNIK, Vladyslav UkraineLG300XT
MARTINSSON, Emil SwedenLG300XT
10m Running Target Men Team
PRIANISHNIK, Vladyslav UkraineLG300XT
ZINENKO, Alexander UkraineLG300XT
10m Running Target Men Junior
SHCHEPOTKIN, Vladyslav UkraineLG300XT
ONOPKO, Vladlen UkraineLG300XT
10m Running Target Men Junior Team
SHCHEPOTKIN, Vladyslav UkraineLG300XT
ONOPKO, Vladlen UkraineLG300XT
MOSHNENKO, Oleksandr UkraineLG300XT
SELIN, Konstantin Russian FederationLG300XT
Running Target Women
AVRAMENKO, Galina UkraineLG300XT
10m Running Target Women Team
AVRAMENKO, Galina UkraineLG300XT
RYBOVALOVA, Viktoriya UkraineLG300XT
Running Target Women Junior
GAVRIUSHENKO, Kateryna UkraineLG300XT
Running Target Women Junior Team
GAVRIUSHENKO, Kateryna UkraineLG300XT
10m Running Target Mixed Men
MARTINSSON, Emil SwedenLG300XT
PRIANISHNIKOV, Vladyslav UkraineLG300XT
10m Running Target Mixed Men Team
PRIANISHNIKOV, Vladyslav UkraineLG300XT
ZINENKO, Alexander UkraineLG300XT
10m Running Target Mixed Men Junior
SHCHEPOTKIN, Vladyslav UkraineLG300XT
Running Target Mix Men Junior Team
SHCHEPOTKIN, Vladyslav UkraineLG300XT
ONOPKO, Vladlen UkraineLG300XT
MOSHNENKO, Oleksandr UkraineLG300XT
10m Running Target Mixed Women
AVRAMENKO, Galina UkraineLG300XT
10m Running Target Mixed Women Team
AVRAMENKO, Galina UkraineLG300XT
RYBOVALOVA, Viktoriya UkraineLG300XT
Running Target Mixed Women Junior Team
GAVRIUSHENKO, Kateryna UkraineLG300XT

 

This website uses cookies. By continuing to use the website, you agree to our privacy policy.