29th Meeting of the Shooting Hopes 2019

7.-11.8.2019 Plzen (CZ)

50m Rifle Prone Women Junior
Sheileen Waibel AustriaKK500 Alu Expert Master Workshop
50m Rifle Prone Women Junior Team
Sheileen Waibel AustriaKK500 Alu Expert Master Workshop
Rebecca Koeck AustriaKK500 Alu Expert Master Workshop
Eszter Denes HungaryKK300 Anatomic
Dorina Toma HungaryKK500 Anatomic Red Devil
50m Rifle Prone Men Junior
Stefan Wadlegger AustriaKK500 Alu Expert
50m Rifle Prone Men Junior Team
Stefan Wadlegger AustriaKK500 Alu Expert
Andreas Thum AustriaKK500 Alu Expert
Tobias Mair AustriaKK500
Radek Tichy Czech RepublicKK500 Anatomic
Radek Mikulcik Czech RepublicKK500 Anatomic
Danilo Sollazzo ItalyKK500 Alu Expert
Michele Bernardi ItalyKK500 Alu Expert
Alexandros Chatziplis ItalyKK500
50m Rifle 3 Position Men Junior
Danilo Sollazzo ItalyKK500 Alu Expert
50m Rifle 3 Position Men Junior Team
Dimitri Dutendas FranceKK500
Nicolas Mompach FranceKK500
Danilo Sollazzo ItalyKK500 Alu Expert
Michele Bernardi ItalyKK500 Alu Expert
Alexandros Chatziplis ItalyKK500
50m Rifle 3 Position Women Junior
Eszter Denes HungaryKK300 Anatomic
50m Rifle 3 Position Women Junior Team
Szter Denes HungaryKK300 Anatomic
Dorina Toma HungaryKK500 Anatomic Red Devil
Tatiana Kharkova Russian FederationKK300 Anatomic
10m Air Rifle Women Junior
Daria Boldinova Russian FederationLG400 Anatomic
Dorina Toma HungaryLG400 Anatomic
10m Air Rifle Women Junior Team
Dorina Toma HungaryLG400 Anatomic
Eszter Denes HungaryLG400 Alu Exeprt
Sheileen Waibel AustriaLG400 Alu Expert
Rebecca Koeck AustriaLG400 Anatomic
Daria Boldinova Russian FederationLG400 Anatomic
Tatiana Kharkova Russian FederationLG400 Anatomic
Polina Bolotkova Russian FederationLG400 Competition
10m Air Rifle Men Junior
Filip Nepejchal Czech RepublicLG400 Alu Expert Master Workshop
10m Air Rifle Men Junior Team
Alexander Vasilyev Russian FederationLG400 Alu Expert Master Workshop
Soma Hammerl HungaryLG400 Alu Expert
Viktor Kiss HungaryLG400-E Alu Expert
Filip Nepejchal Czech RepublicLG400 Alu Expert Master Workshop
Jiri Privratsky Czech RepublicLG400 Anatomic
Filip Rotrekl Czech RepublicLG400 Anatomic
10m Air Rifle Mixed Team Junior
Daria Boldinova Russian FederationLG400-E Anatomic Green Pepper
Filip Nepejchal Czech RepublicLG400 Alu Expert Master Workshop
10m Air Pistol Women Junior Team
Andrea Heckner GermanyLP500
10m Air Pistol Mixed Team Junior
Andrea Heckner GermanyLP500
Andrei Chilikov Russian FederationLP300XT

 

This website uses cookies. By continuing to use the website, you agree to our privacy policy.